Post

Jak działa dobór wielkości pieca?

Piece muszą być odpowiednio dobrane do Twojego domu, niezależnie od tego, jakiego typu są. Każdy grzejnik z wymuszonym powietrzem w tej sprawie musi być dokładnie zmierzone przez zespół profesjonalistów z urządzeń obliczeniowych, aby nie rozwijać problem później. Piec wielkości jest tylko jeden aspekt z wielu, które są przeznaczone do zrobienia przez profesjonalistów, a wielki powód, dlaczego należy pominąć wzywając amatorskiego technika, gdy potrzebujesz pomocy.

Czy kiedykolwiek słyszałeś o piecu short-cycling? Jak o piecu, który po prostu nie może chłodzić domu łatwo? Nie, to nie jest tak, że niektóre piece po prostu magicznie nie działają i wymagają więcej naprawy systemu grzewczego w Raleigh niż inni. Aby mieć system, który jest gotowy do zadania ogrzewania całego domu na czas jego życia, to musi być zainstalowany prawidłowo.

Jak to działa

Furnace sizing jest wszystko o pomiar, jak wiele objętości powietrza musi być ogrzewany w domu. Jasne, można zrobić kilka domysłów jako właściciel domu z odrobiną pracy kalkulatora, ale profesjonalni technicy potrzebują więcej niż to, zanim ustawią grzejnik.

Obejmuje to nie tylko pomiar objętości domu i ile powietrza powinno być ogrzewane, ale także materiał i grubość izolacji, stan uszczelnienia okien, stan przewodów, a rozmiar crawlspace lub obszar piwnicy w domu. Gdy to wszystko jest uwzględnione, tylko profesjonalny, certyfikowany technik z odpowiednim sprzętem może wykonać dokładne obliczenia obciążenia i określić, jakiej wielkości grzejnik potrzebujesz.

Co może pójść źle?

Cóż, na początek, grzejnik, który jest niewłaściwy rozmiar może po prostu nie działać. Grzejnik, który jest zbyt mały może po prostu nie mieć mocy, aby ogrzać cały dom, pozostawiając cię zimnym i zdenerwowanym. Grzejnik, który jest zbyt duży może skończyć się short-cycling i powodując awarię wcześniej niż byś chciał. Z grzejnikiem gazowym, będziesz szczególnie chciał być zaniepokojony awariami i krótkimi cyklami, ponieważ każdy problem spowodowany przez to może potencjalnie spowodować pęknięcie wymiennika ciepła i twój system może zacząć wyciekać gaz lub tlenek węgla. Chronić swój dom i swoją rodzinę, wykonując właściwą rzecz i kontaktując się z zespołem profesjonalistów do instalacji grzejnika.

Zadzwoń do nas

Grzejnik rozmiar nie jest tylko o kilka prostych obliczeń i nazywając to dzień. To wymaga precyzyjnego sprzętu, narzędzia do pomiaru zarówno objętości i ciśnienia, jak i licencji i certyfikatów, które oznaczają, że przeszedłeś szkolenie. Członkowie naszego zespołu zostali rygorystycznie przeszkoleni w sztuce instalacji HVAC, zarówno w systemach grzewczych, jak i chłodzących, więc naprawdę nie ma powodu, aby nie zadzwonić do nas.

Posiadanie amatora lub członka rodziny wykonać usługę, jak to jest nie tylko niebezpieczne, ale może to prowadzić do niektórych poważnie kosztownych prac w dół linii, że byłoby lepiej uniknąć z rozsądnym, profesjonalnej instalacji grzejnika. Więc, zadzwoń do naszego zespołu już dziś!

Zespół Raleigh Heating & Air posiada kwalifikacje i wiedzę, aby zająć się doborem odpowiedniego grzejnika dla Twojego domu. Zadzwoń do nas.