Post

Utrzymanie chłodu w domu: Eksperci się wypowiadają

Gdy wilgoć sprawia, że upał staje się lepki, Ty i Twój dom czujecie się niekomfortowo. Wielu osobom może być gorąco, gdy r tęć wzrasta. W rzeczywistości, według LiveScience, "gorąca i szczególnie wilgotna pogoda jest związana ze wzrostem agresji, jak również z obniżeniem ogólnego nastroju".

"Jaka jest Twoja najlepsza rada na utrzymanie chłodu w moim domu latem?".

Chcemy, abyś czuł się jak najlepiej w gorącą, lepką pogodę. Dlatego zadaliśmy to samo pytanie ekspertom w tej dziedzinie. Strona spostrzeżenia, które od nich uzyskaliśmy, pomogą Ci się ochłodzić, utrzymać chłód w domu, a co najważniejsze - sprawią, że będziesz się w nim czuł komfortowo.

1. Tom Baxter - Trane

"Moja rada to trzymanie zasłon/rolet/kurtyn zamkniętych, aby odciąć się od części zysków słonecznych".

2. Glenn Frank - Fort Collins, Heating & Air Conditioning

"Wyreguluj żaluzje, aby nie dopuścić do bezpośredniego nasłonecznienia, pozwól wentylatorowi klimatyzatora pracować w trybie ciągłym i wreszcie nie ustawiaj temperatury na wartość znacznie odbiegającą od zadanej, gdy nie ma Cię w domu. Utrzymywanie stałej temperatury wymaga mniej energii niż jej szybkie obniżanie".

3. Dan Kern - Smart Energy

Połącz się z nimi na LinkedIn: linkedin/smartenergy lub śledź ich na Twitterze: @SmartEnergyCom

  • "Nie przesadzaj z chłodzeniem. Każdy stopień poniżej 78 stopni podnosi rachunek za energię elektryczną o 6 do 8 procent.
  • Regularnie wymieniaj lub czyść filtry, co pomaga zmniejszyć zużycie energii, jest korzystne dla Twojego klimatyzatora i Twojego zdrowia."

Oferta bonusowa: Bezpłatne przypomnienie o wymianie filtra powietrza. Już nigdy nie zapomnisz o wymianie filtra powietrza, dzięki powiadomieniu wysyłanemu do Twojej skrzynki pocztowej, gdy nadejdzie czas wymiany filtra!

4. Don Vandervort - HomeTips

"Utrzymuj powietrze w domu w ruchu. Ruch powietrza zwiększa parowanie z Twojej skóry, sprawiając, że w pomieszczeniu jest od 2 do 3 stopni chłodniej niż w rzeczywistości.

Tradycyjnie zajmują się tym wentylatory: sufitowe, przenośne i domowe. Nie należy jednak zapominać o systemie ogrzewania/chłodzenia domu. Ustaw termostat systemu na "Tylko wentylator", a system będzie rozprowadzał powietrze po całym domu bez włączania klimatyzacji".

5. Reuben Saltzman - technik strukturalny

Śledź ich na Facebooku: facebook/MinnesotaHomeInspections lub Subskrybuj na Youtube: youtube/inspectorreuben

"Dbaj o czystość klimatyzatora i pamiętaj o regularnej wymianie filtra powietrza".

6. Kara - Konsument z wadami

Śledź ich na Twitterze: @FlawedConsumer

"Moja rada numer jeden dotycząca utrzymania chłodu w domu latem to izolacja sufitu o wysokiej wartości R".

7. Edward Humbert - Complete Heating & Air

Połącz się z nim na LinkedIn: in/edward-humbert

"Trzymaj ciepło z dala od domu!

Jeśli masz okna lub drzwi, przez które w ciągu dnia wpada dużo światła słonecznego, możesz sprawić, że w Twoim domu będzie znacznie chłodniej, instalując rolety odbijające promienie słoneczne. Możesz nawet zastosować odblaskowe przyciemnianie okien na tych kłopotliwych oknach, które przepuszczają ciepło, co zapewni Ci znacznie większy komfort, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy."

8. James Hills - Man Tripping

Śledź ich na Instagramie: instagram/mantripping lub Śledź ich na Facebooku: facebook/ManTripping

" Nie tylko pozwoli Ci to uniknąć pracy w upale, ale także w czasie upałów może dojść do ugięcia materiałów, które mogą nie zapewnić idealnego uszczelnienia, gdy wilgotność i temperaturaspadną".

Teraz Twoja kolej...

Co za wspaniały zbiór przydatnych porad.

Którą wskazówkę z dzisiejszego postu wypróbujesz jako pierwszą?

Czy zamierzasz wymienić filtr powietrza? (Otrzymuj przypomnienia wysyłane co miesiąc, co drugi miesiąc, raz w roku - do wyboru). Wypełnij ofertę w sekcji bonusowej na górze ????).

Wymiana filtra powietrza zapewnia czystsze powietrze, usuwa kurz, pyłki i sierść zwierząt domowych. Oszczędza również energię i zmniejsza koszty.

A może ustawić wentylator na tryb ciągły?

Daj mi znać, zostawiając komentarz poniżej lub podając nam swoją ulubioną wskazówkę.