Post

Wszystko, co musisz wiedzieć o systemach dwupaliwowych

Systemy dwupaliwowe to jedne z najbardziej efektywnych i energooszczędnych systemów na świecie. Polegają one na połączeniu systemu pompy ciepła, jak również systemu pieca gazowego, dając właścicielom domów możliwość przełączania się między tymi dwoma, aby zwalczać wszystkie potrzeby związane z komfortem, bez względu na klimat. Podczas gdy systemy dwupaliwowe mogą nie być dla każdego właściciela domu, a mogą one działać droższe niż większość systemów jednopaliwowych, jesteśmy pewni, że możemy zapewnić dobry przypadek, dlaczego jeden może być dobrym rozwiązaniem dla Twojego domu.

Tak więc, jeśli jesteś na rynku opłacalnej instalacji systemu grzewczego w Raleigh, a następnie wysłuchać nas na sekundę. Podwójne systemy paliwowe mają pewne dość unikalne zalety, które mogą nie dostać z żadnego innego systemu dostępnego. Sprawdź to!

Połączenie mocy i wydajności

Jeśli chodzi o system grzewczy na podwójne paliwo, szukamy mocy i wydajności. Zasadniczo, jednostki te są muscle cars sprzętu HVAC, ponieważ mogą one zapewnić całoroczny komfort, a jednocześnie zdolność do zapewnienia potężnego ogrzewania zasilanego gazem, gdy temperatury zanurzają się do ekstremów. Dzieje się tak dzięki wrodzonym zaletom systemu dwupaliwowego:

  • Wydajność pompy ciepła. Gdy temperatury są łagodne, część pompy ciepła systemu dwupaliwowego będzie utrzymywać ciepło w domu przy niewiarygodnie niskich kosztach. Przenosi ona ciepło zamiast go wytwarzać, co oznacza, że działa za ułamek kosztów pieca. Nawet latem Twoja pompa ciepła będzie funkcjonować jak klimatyzator!
  • I moc pieca. Kiedy temperatury spadają do ekstremów w zimie, Twoja pompa ciepła nie będzie działać wydajnie, ponieważ jest mniej ciepła do czerpania wewnątrz. Dlatego właśnie sekcja pieca w Twoim systemie dwupaliwowym zostanie uruchomiona, zapewniając potężne ogrzewanie poprzez spalanie gazu ziemnego, który jest niedrogi i czysty.

Jasne jest, że z systemem dwupaliwowym, będziesz miał wszystkie swoje podstawy pokryte i system grzewczy, który utrzymuje komfort przez każdy sezon!

Zwiększony komfort

Nie ma nic gorszego niż posiadanie pompy ciepła, która nie jest w stanie skutecznie ogrzać domu, ponieważ na zewnątrz jest po prostu zbyt zimno. W ten sposób powstała koncepcja systemu dwupaliwowego, ponieważ konsumenci nadal chcą mieć powód do posiadania pompy ciepła przez resztę roku, kiedy temperatury są łagodne. Ten system będzie w stanie utrzymać cię statystycznie bardziej komfortowo przez cały rok w przystępnej cenie.

Upewnij się, że system jest profesjonalnie zainstalowany

Z tak potężnym i wydajnym systemem, konieczne jest, aby mieć ekspertów HVAC być tymi, którzy go ustawić dla Ciebie. Jest to w zasadzie dwa systemy w jednym, więc będziesz potrzebował zespołu, który jest licencjonowany, certyfikowany, dobrze oceniony i do wszystkich standardów, które mogą mieć dla technika HVAC. Amatorska konfiguracja dla podwójnego systemu grzewczego paliwa po prostu nie wycina, skończysz krzywdząc się finansowo bardziej niż wiesz!

Zadzwoń do naszego profesjonalnego zespołu w Raleigh Heating & Air, jeśli system dwupaliwowy brzmi dobrze dla Twojego domu!