Post

Czas wymienić stary grzejnik

Grzejniki nie trwają wiecznie. W rzeczywistości, mogą być ogromnym kłopotem, gdy dostają się na lata, i mogą być zatrzymując się od osiągnięcia ciepła i komfortu, że ty i twoja rodzina pragnie w zimie. To nie jest fantazja, aby być ciepłe i przytulne w piżamie podczas sezonu wakacyjnego, oglądając śnieg podczas picia gorącego kakao, jedyną rzeczą zatrzymującą to od bycia rzeczywistością jest twój wadliwy grzejnik.

Nie dość właściciele domów wiedzą o unikalnych korzyściach płynących z wymiany grzejnika. Zazwyczaj myślą, że wymiana grzejników jest zarezerwowana tylko dla tych, którzy zepsują swój system, ale to nie do końca prawda. Usługi grzewcze Clayton, NC mogą faktycznie zaoszczędzić pieniądze, wykonując wymianę grzejnika - ponieważ nieefektywny grzejnik może często powodować częste problemy i będzie kosztować znaczne ilości pieniędzy, aby uruchomić.

Porozmawiajmy o kilku głównych znakach, że nadszedł czas, aby wymienić piec.

Oznaki kłopotów z grzejnikiem

Grzejnik, który jest o iść nie zawsze sputtering i rozpada się jak silnik samochodu. Czasami wskazówki mogą być subtelne i łatwe do przegapienia. Zwróć szczególną uwagę na swój grzejnik pod kątem niektórych z następujących problemów:

  • Wiek. Chociaż może czuć się dobrze, aby mieć piec, który mógł ukończyć studia teraz, nawet jeśli jest jeszcze chugging wzdłuż, to prawdopodobnie czas na wymianę. Piece są przeznaczone tylko do 15-20 lat w najlepszych warunkach, więc są szanse, że jesteś patrząc na niektóre drogie problemy w najbliższych kilku latach.
  • Rosnące rachunki za ogrzewanie. Czy zauważyłeś drastyczną zmianę w swoich rachunkach za ogrzewanie idących w górę w ciągu ostatnich kilku lat? A może subtelne zmiany? Każda z nich jest złym znakiem, ponieważ rachunki za ogrzewanie powinny pozostać stosunkowo spójne przez cały rok. Porównaj swoje rachunki do sąsiadów i do poprzednich rachunków za ogrzewanie i zadzwoń do nas, jeśli zauważysz zmianę.
  • Częste naprawy pieca. Czy jesteś ciągle niewygodny przez konieczność wezwania technika HVAC wiele razy w roku? Czy niektóre z napraw, które muszą być wykonane łamie bank? Nie pozwól, aby stało się to normalne. Wymiana pieca może dać Ci kilka lat spokojnego spokoju bez konieczności wzywania profesjonalnego technika.
  • Dziwne odgłosy. Brzęk, grzechotanie, brzęk i inne hałasy nie są normalne. Nie ma znaczenia, jak długo je słyszysz, lub jeśli uważasz, że są normalne, są szanse, że jest coś nie tak z piecem, który powoduje takie odgłosy. Zadzwoń do profesjonalisty w celu wymiany, jeśli naprawy po prostu nie wykonają pracy.
  • Obawy o bezpieczeństwo. Czy płomień Twojego pieca gazowego jest żółty, a nie niebieski? Czy stale czujesz zapach zgniłych jaj lub masz bóle głowy po powrocie do domu z pracy? Piece gazowe mają do czynienia z łatwopalnym gazem i niebezpiecznymi spalinami, które mogą być bardzo niebezpieczne w piecu, który rozwinął wyciek lub problem z palnikiem. Ciągłe próby naprawy pękniętego wymiennika ciepła mogą zagrażać Twojemu bezpieczeństwu. Wymień swój niebezpieczny grzejnik już dziś.

Jak powiedzieliśmy na początku, grzejniki nie trwają wiecznie. Próba sprawienia, by trwały dłużej niż powinny, to przepis na katastrofę, a w końcu zagrożenie bezpieczeństwa, jeśli nie będziesz ostrożny.

Skontaktuj się z naszym zespołem w Raleigh Heating & Air, jeśli chcesz wymienić swój grzejnik.